Zážitky

Co všechno u nás a v okolí můžete najít

Panorama Kořenec není jen jedinečný a nadčasový architektonický prostor, ale také kouzelné místo uprostřed  krásné přírody. Členitý pozemek s mnohými zákoutími, prostornou terasou a špičkovým zázemím poskytuje veškeré pohodlí pro všechny možné příležitosti a zážitky. 
Výjimečné chvíle si zaslouží výjimečné místo.

 

Panorama Kořenec

RELAXUJEME na vilách

V každé kruhové vile v areálu Panorama Kořenec je instalována privátní vířivá vana s masážními tryskami pro až 4 osoby. Díky tomu máte možnost užít si ničím nerušený relax v luxusní vodní lázni spolu s masáží celého těla a skleničkou dobrého vína nebo šumivého sektu. Teplota vody je automaticky regulována. Vířivka je umístěna přímo uprostřed vily v prostorné atriové odpočívárně, která vás jednoduše okouzlí.

Kromě toho nabízí Panorama Kořenec také soukromou finskou saunu pro odpočinek, regeneraci vašich svalů a odbourání každodenního stresu. Blahodárné účinky finské sauny zapůsobí také na vaše zdraví. V sauně mohou současně relaxovat až 4 osoby.

Panorama Kořenec

SPORTUJEME na Kořenci

V létě na golf, v zimě na lyže! Golfové hřiště Kořenec se od našich kruhových vil nachází co by kamenem dohodil a v zimní sezóně tu vzniká krásně upravená běžkařská trasa, která spolu s ostatními okruhy Drahanské vrchoviny v okolí měří okolo 60 km. Díky kompletnímu zázemí areálu jsou běžkařům k dispozici šatny a sprchy, informační centrum i veřejné parkoviště pro 100 aut.

Drahanská vrchovina je svými skvělými podmínkami ideálním místem pro všechny nadšené běžkaře. Kilometry pravidelně upravovaných tras v okolí zajistí ten nejlepší zimní zážitek a nedotčená okolní krajina vás naprosto učaruje.

Panorama Kořenec

SLAVÍME nezapomenutelně

Svatba, narozeniny, výročí a další významné události - Vila je díky svému jedinečnému a originálnímu prostoru perfektní místo pro každé slavnostní veselí. Dopřejte vašim výjimečným událostem výjimečný prostor. Kontrast netradiční architektury a nedotčené přírody dodá vaší oslavě neopakovatelnou atmosféru, na kterou budete ještě dlouho vzpomínat.

Pokud organizujete událost, na kterou by vám jedna vila nestačila, zavolejte nám a my pro vás rádi domluvíme akci na dvou vilách, které jsou hned vedle sebe a dohromady poskytují ubytování až 21 hostům. Takže se nebojte odvázat, rezervujte si termín, rozešlete pozvánky a pojďte si užít Panorama Kořenec naplno!

Panorama Kořenec

UŽÍVÁME si golf

V letní sezóně si užíváme golfové hřiště Kořenec, které máme téměř doslova na dosah ruky. Jeho bohatě členitý terén spolu s polohou uprostřed krásné a nedotčené přírody zajišťuje nejen profesionální zážitek ze hry, ale také nádherné a klidné prostředí přírodního parku Řehořkovo Kořenecko.

Hřiště disponuje 18 jamkami a rozkládá se na celkové ploše 60 hektarů. Je jako dělané pro nejrůznější golfové turnaje. Profesionální vybavení areálu zajišťuje ten nejlepší možný zážitek ze hry.

Pro hosty Panorama Kořenec máme připravené slevové kupony.

Panorama Kořenec

PRACUJEME stylově

Unikátní prostor kruhové vily je perfektní nejen pro odpočinek, ale i soustředění. Práce v krásném a inspirativním prostředí dokáže pěkně nakopnout kreativní myšlení. Únik z kanceláře je zkrátka občas potřeba.

Výjimečný prostor vily můžete díky veškerému komfortu, luxusnímu zázemí a různým zákoutím využít také pro homeoffice a co-work, nebo zde pořádat nezapomenutelné workshopy, přednášky, školení, nebo firemní teambuildingy, na které budou vaši kolegové a zaměstnanci dlouho nadšeně vzpomínat.

Panorama Kořenec

VÝLETUJEME v okolí

Okolí Kořence nabízí spoustu možností pro turistiku i relaxování. Prozkoumejte naše tipy kam na výlet a vydejte se objevovat nová kouzelná místa. Panorama Kořenec bude vaší základnou, kam se budete po celodenních zážitcích těšit na zasloužený a prvotřídní odpočinek.

JESKYNĚ pro všechny milovníky tajemna

Panorama Kořenec jako pomyslná brána do Moravského krasu přímo vybízí k návštěvě tohoto tajemného podzemí. Největší propast svého druhu ve střední Evropě je světoznámá propast Macocha a rozhodně stojí za návštěvu. Sloupsko-šošůvské jeskyně, které jsou největší zpřístupněné jeskyně v České republice vás okouzlí rozsáhlým komplexem dómů, chodeb a obrovskými podzemními propastmi, které navíc spojují dvě podzemní patra.

WESTERNOVÉ MĚSTEČKO Boskovice pro fanoušky divokého západu

Unikátní a turisticky nejnavštěvovanějších místo jižní Moravy, které vás v první vteřině přenese do světa kovbojů a indiánů. Toto místo vás dostane svým autentickým prostředím a na své si přijdou jak malí, tak dospělí návštěvníci.

HRADY A ZÁMKY pro výlety do minulosti

Staré hrady a honosné zámky patří právem k oblíbeným výletním cílům mnoha turistů. V okolí Kořence jich stojí opravdu hodně, tak si vyberte svou příští cílovou stanici a vydejte se na návštěvu našich historických památek, které vypadají nádherně v každé roční době.


a další jedinečné zážitky...
Turistické atrakce
Kategorie Popisek Vzdálenost Dojezd Odkaz na mapu
 S rodinou  Westernové městečko Boskovice  14 km  19 minut  Google Maps
 Hrady a zámky  zámek Boskovice  14 km  19 minut   Google Maps
 Hrady a zámky  zámek Letovice  18 km  27 minut  Google Maps
 Hrady a zámky  zámek Blansko  25 km  32 minut   Google Maps
 Hrady a zámky  zámek Kunštát  27 km  35 minut  Google Maps
 Hrady a zámky  hrad Boskovice  14 km  19 minut   Google Maps
 Jeskyně  Sloupsko-Sosušské jeskyně  15 km  19 minut   Google Maps
 Jeskyně  Punkevní jeskyně  25 km  31 minut   Google Maps
 Propast  Macocha  26 km  33 minut   Google Maps
 Jeskyně  jeskyně blanických rytírů  28 km  34 minut  Google Maps
 Turistika  větrný mlýn Kořenec  1 km  3 minuty  Google Maps
 Biokoridory  biokoridor Skřípov  15 km  22 minut  Google Maps
Image

Provozovatel
Krobelus s.r.o.
Masarykova 118
664 42 Modřice

PŘIHLÁŠENÍ K NEWSLETTERU

Pokud chcete dostávat novinky týkající se ubytování Panorama Kořenec, zanechte nám svoji e-mailovou adresu.

KONTAKTUJTE NÁS

© 2020 Panorama Kořenec
Don't have an account yet? Register Now!

Sign in to your account